צחי כנעןZtachi knaan
מטופלים מספריםמידע שימושיהרצאותייעוץ לספורט אפקטיביאיבחון מטאבוליהתוכנית להרזיה
B4Diet Logo

4 בדיקות מקדימות המבטיחות תוצאות אפקטיביות יותר בכל דיאטה

B4Diet הוא תהליך הכנה לדיאטה, שפותח ע"י הדיאטן הקליני צחי כנען. התהליך כולל 4 בדיקות מדעיות באמצעותן יאובחן באופן מדויק חילוף החומרים האישי שלכם, תבנה תעודת זהות מטבולית, יוגדר מבנה רקמות הגוף וינתנו לכם המלצות אינדיוידואליות לצריכת מזון ולפעילות גופנית.
סיכום הממצאים ישמשו אתכם בכל דיאטה שתרצו לעשות, אבל החשוב מכל, הם יגבירו משמעותית את הסיכוי שלכם להגיע לתוצאות אופטימליות.

כמה קלוריות אני שורף?
מהו חילוף החומרים שלי?
אני הרבה זמן בדיאטה ולא רואה מספיק תוצאות
בגלל שעשיתי הרבה דיאטות נהרס חילוף החומרים שלי?
מהו המשקל הריאלי לגוף שלי?
אני הולך למכון 4 פעמים בשבוע ולא רואה מספיק תוצאות
האם אני חייב לעשות ספורט כדי לרזות?
האם אני שותה מספיק?

על שאלות אלו אוכל לענות לך ונהפוך את תהליך ההרזיה, לתהליך מדויק, מדעי ובעיקר אישי . נתונים שיכולים לייעל באופן משמעותי את הדיאטה ולאפשר לך להכיר, בפעם הראשונה, מדדים הקשורים לגופך ועד היום נשארו ללא מענה.


תהליך האבחון המטבולי כולל 4  בדיקות: 

ערוץ 2 "דברים טובים" עם שרון כידון  - לחץ/י לצפיה...
ערוץ 2 "דברים טובים"
לחץ/י לצפייה
ערוץ 2 "דברים טובים" עם שרון כידון בנושא B4Diet - תהליך ההכנה לדיאטה
מטבוליזם- RMR- Resting Metabolic Rate
מוניטור Actical®
מוניטור Actical®
BodPod®
מאזן הנוזלים – Water Balance

מטבוליזם- RMR- Resting Metabolic Rate
הבדיקה נועדה לבדוק את חילוף החומרים הבסיסי או בלשון אחרת את קצב שריפת הקלוריות האישית שלך במצב מנוחה. בנשימה לתוך מסיכה, נמדדת צריכת האויר והחמצן במשך 6-10 דקות ונקבע הקצב המטבולי שלך. הקלוריות הנשרפות מעבר למצב מנוחה תשלים הבדיקה הבאה...

הוצאה קלורית יומית – Physical Activity (PA)
מוניטור ®Actical מוצמד באמצעות רצועה על פרק היד ואוסף מידע על כל תנועה ותנועה של גופך. האינפורמציה שנאספת תנותח וממנה יתקבל המידע המדויק ביותר אודות שריפת וההוצאה היומית של הקלוריות - בפרקי הזמן השונים של היממה.

הרכב הגוף – Body Composition
אל מכונת ה –®BodPod, תא סגור הנראה כמו ביצה, תיכנס בבגד ים/תחתונים בלבד למשך מספר דקות. ה- ®BodPod היא הדרך המדויקת ביותר לקביעת הרכבו של הגוף ואחוז השומן. על פי התוצאות תקבע אופי הפעילות הגופנית שתתרום באופן המשמעותי ביותר להשגת המטרה ויקבעו משקלי יעד אישיים.

מאזן הנוזלים – Water Balance
הבדיקה מתבצעת באמצעות מספר אלקטרודות המוצמדות לגוף ומודדות את ההתנגדות הביו-חשמלית של גופך. בעזרת הנתונים המתקבלים ניתן לגלות את מאזן הנוזלים ולהמליץ על נפח שתייה מתאים.

1
2

 

מה שמך?

 

טלפון?

 

 

 

 


*